Concurs la nivel de unitate

CONCURS ÎNGRIJITOR/PERSONAL DE CURĂȚENIE

Anunț: aici

Fișa postului: aici

CONCURS ADMINISTRATOR PATRIMONIU

Anunț: aici

Fișa postului: aici

Rezultatul validării dosarelor aici

Rezultatele obținute de candidați la concursul pentru ocuparea posturilor de administrator patrimoniu IS și îngrijitor curățenie aici.

Contestațiile se pot depune în termen de 24 de ore de la data afișării, data de 13.07.2022, după următorul program: în intervalul 8 – 13 prin depunerea contestației la secretariatul unității, respectiv 8 – 16 prin depunerea contestației în format electronic pe adresa de mail a școlii: titulescuschool@yahoo.com – cerere semnată și scanată.

Rezultatele obținute de candidați la concursul pentru ocuparea posturilor de administrator patrimoniu IS după contestații aici.